GALA ZŁOTE LWIĄTKA
Plebiscyt aktywnośCI STUDENCKIEJ

Złote Lwiątka to plebiscyt, którego celem jest wyróżnienie najaktywniejszych kół naukowych, organizacji studenckich, a także samych studentów za całoroczne osiągnięcia oraz działalność. Statuetka Złotego Lwa jest przyznawana w 9 kategoriach, gdzie każdy aktywny uczestnik życia akademickiego znajdzie coś dla siebie.

Pierwsza edycja zgromadziła ponad 80 nominacji oraz ponad 1100 głosujących. Złote Lwiątka na stałe zostały wpisane w studencki kalendarz Politechniki Gdańskiej i są jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń na naszej Uczelni.

W tym roku Złote Lwiątka są wydarzeniem w ramach obchodów 60-lecia Parlamentu Studentów Politechniki Gdańskiej.

REGULAMIN

 

WYDARZENIE NA FB

PROCES WYBIERANIA ZWYCIĘZCÓW

ETAP I – NOMINACJE – 16.10.2017 – 25.10.2017

W tym etapie, za pomocą formularza możesz zgłaszać osoby, koła naukowe lub organizacje studenckie, które zasługują na wyróżnienie w danej kategorii :

  1. PROJEKT
  2. KONFERENCJA I SZKOLENIE
  3. KULTURA I ROZRYWKA
  4. ZAMIŁOWANIA
  5. SPORT
  6. OSOBOWOŚĆ
  7. ORGANIZACJA
  8. KOŁO NAUKOWE
  9. WRS

ETAP II – GŁOSOWANIE – 6.11.2017 – 19.11.2017

W tym etapie każdy student będzie mógł oddać jeden głos w każdej kategorii, poprzez internetowy formularz, który będzie udostępniony m.in. na wydarzeniu po zakończeniu pierwszego etapu.

ETAP III – WYBÓR ZWYCIĘZCÓW

Do tego etapu wejdą osoby bądź organizacje studenckie, które za swoją działalność otrzymały odpowiednio 1, 2 albo 3 miejsce w głosowaniu internetowym w danej kategorii.

Specjalnie wybrane jury zadecyduje, kto zasługuje na wygraną. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się 25.11.2017.

POZOSTAŁE WYDARZENIA